Havayolu Taşımacılığı

Elsan Global Lojistik olarak uluslararası havayolu yük taşımacılığında yenilikçi çözümler sunuyor, deneyimli kadromuz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz. Ürünlerinizi dünyanın neresine götürmek isterseniz isteyin; güçlü ve yaygın acente ağımız ile size lojistik destek sağlıyor; sizi “adrese teslim” hizmet konforu ile buluşturuyoruz.

Havayolu nakliyesi ile ürünler için isteğe göre kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunuyor, tercihe göre sadece havaalanları arasında taşımacılık hizmeti sağlıyoruz.

Modern ve ileri teknolojili kargo uçak filoları ile havayolu taşıma hizmetlerini sunan Elsan Global Lojistik, küçük veya büyük hacimli tüm ürünlerin nakliyesini titizlikle gerçekleştiriyor. Uluslararası hizmet veren şirketimiz, küçük çaplı kargo taşımalarının yanı sıra büyük ölçekli charter uçak yüklemelerini, dünyanın birçok önemli noktasındaki havaalanına başarıyla ulaştırıyor. Kısa süre içinde uzun mesafeleri yaklaştırıyor, havayolu taşımacılığındaki operasyonel faaliyetleri başarıyla yönetip, koordine ediyoruz. Ürün ve eşyalarınızın korunmasına önem veriyor; Eğer isterseniz nakliye sigortası hizmetimizle ürünlerinizin güvenliğini garanti altına alıyoruz.

Elsan Global Lojistik olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği için tüm yükleri, ilk andan, teslim aşamasına kadar titizlikle dünyadaki önemli ticari noktalara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda tüm kargolarının takibini büyük hassasiyetle sürdürüyoruz. Bunun için de tedarik zincirinin her anında ürünlerin kontrol altında olmasını sağlarken süreç boyunca farklı avantajlar sunuyoruz:

• Taşıma sürelerinde zaman avantajı ve pratiklik
• Hem büyük hem de küçük hacimli yük taşıma fırsatı
• Transfer ve elleçleme süreçlerinde yüksek güvenlik
• Hassas ürünlerin güvenli şekilde transferi
• İhracat ve ithalata yönelik özel maliyet avantajları
• Hasarsız taşıma ve sigorta avantajı
• Avantajlı paket fırsatları

Küresel ekonominin global oyuncularına havayolu lojistiği konusunda düşük maliyet avantajı sunmayı amaçlayan firmamız, diğer hava kargo şirketlerine göre çok avantajlı paket ve havayolu navlun fiyatlarıyla, çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanında yer alıyor. Hasarsız taşımacılığa maksimum özen gösteriyor; güçlü altyapısını, çağdaş donanımlar ve eğitimli kadrosu ile birleştirerek, çözüm ortaklarımızın ticari alandaki başarısına destek olmayı hedefliyoruz. Yaygın network ağımızla müşterilerimize ihracat ve ithalat alanında profesyonel destek sağlarken global partnerlerimiz ile büyüyüp güçlenmeye devam ediyoruz.

Siz de havayolu lojistiği konusunda güçlü ve yaygın acente ağı ile eksiksiz bir destek talep ediyorsanız, profesyonel ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.